13. Konference o profesionálních informačních zdrojích


Společenský program

Společenský večer ve středu 23. 5., jehož spolupořadatelem je Národní knihovna České republiky, se skládá z INFOKONCERTu, který se již tradičně odehrává v Zrcadlové kapli pražského Klementina, a z recepce INFOMEJDAN na Révovém nádvoří Klementina.

INFOKONCERT je z kapacitních důvodů vyhrazen pro přednášející, vystavovatele a další výslovně pozvané VIP hosty konference, zatímco INFOMEJDAN bude otevřen všem účastníkům konference.

logo NK

Infokoncert / Infomejdan

Infokoncert se koná v Zrcadlové kapli Klementina - Mariánské nám 190, Praha 1 - a začíná v 19:00.
Součástí bude předání Ceny Inforum 2007 za nejlepší info počin, produkt nebo službu.

Infomejdan – společenský raut s hudbou - se uskuteční na Révovém nádvoří Klementina – vstup hlavním vchodem - (v případě nevlídného počasí na klementinských chodbách v prvním patře). Začátek je stanoven na 20.30.

Poznámka:
Vzhledem k omezené kapacitě je třeba se na uvedené akce včas přihlásit zaškrtnutím příslušného okénka v přihlášce. Nezapomeňte, prosím, s sebou večer přinést tištěnou pozvánku, kterou obdržíte při registraci.

Nejbližší zastávka MHD se jmenuje Staroměstská (metro linka A, tramvajové linky č. 17 nebo 18).

Prohlídka historické Prahy

Termín: úterý, 22.5.2007

Čas: 19.15 - 22.00

Sraz účastníků: 19.10 u registračního pultu na VŠE

Cena: 370,- Kč vč. DPH

Dovolujeme si Vás pozvat na prohlídku Prahy vedenou profesionálním průvodcem. Společně s ním můžete poznat známé i méně známé kouty historických částí Prahy. Na uvedenou akci se přihlásíte zaškrtnutím příslušného okénka v přihlášce.

Kultura a památky v Praze

Základní informace o jednotlivých historických památkách naleznete zde.

Velmi pestrá je také nabídka pražských divadel, kin, koncertních sálů, muzeí a galerií. Aktuální program je dostupný zde.