Možnosti prezentace

Výstava vyprodáno

Výstava bude zahájena první den konference, v úterý 27. května. Ukončení výstavy je plánováno na středu 28. května odpoledne. Výstavní plocha se nachází v prvním patře u Vencovského auly a všechny přestávky na kávu se budou odehrávat v prostorách výstavy.

Každý vystavovatel bude mít k dispozici stůl s ubrusem a dvě židle. Samozřejmostí je také elektrická přípojka a připojení k internetu. Více informací.

Vystoupení v odborném programu uzavřeno

Další možností prezentace je vystoupení s firemní prezentací v rámci jedné z konferenčních sekcí. Čas vyhrazený na prezentaci je 20 minut + 5 minut na dotazy. Přihlášky prezentací je třeba potvrdit vyplněním elektronické přihlášky. Nejzazší termín pro registraci je 28. února 2014. Více informací.

Vkládání materiálů do konferenčního portfolia „uzavřeno“

Vystavovatelům nabízíme mimo jiné i možnost vkládání firemních letáků/brožur (formát max. A4, max. 3 listy) do tašek s konferenčními materiály, které obdrží všichni účastníci konference. Objednávky přijímáme nejpozději do 15. dubna 2014. Jedná se o cca 500 ks. Více informací.

Logo nebo banner ve Vencovského aule „uzavřeno“

Dále nabízíme vystavení loga firmy nebo reklamního banneru ve Vencovského aule. Maximální velikost loga může být v tomto případě 70×70 cm.

Banner na www stránkách konference „uzavřeno“

Zobrazování banneru (s přesměrováním na firemní/produktové stránky) na webových stránkách konference INFORUM 2014, náhodně a dočasně (1/2 roku, do skončení konference). Bannery přijímáme ve formátech JPG, PNG, GIF, o rozměrech 468×60px.

Výhody pro vystavovatele

(týká se pouze těch, kteří objednávají některý z balíčků)

  • Profil a logo společnosti na webových stránkách konference s odkazem na homepage společnosti
  • Logo společnosti v tištěném programu
  • Připojení k internetu a el. síti na výstavě
  • 3 vstupy na konferenci + obědy v menze VŠE + vstupenky na Infomejdan (raut)
  • Cena pro další účastníky z Vaší firmy za zvýhodněnou cenu (personál na stánku, apod.)

Organizátoři

Albertina icome Praha
VŠE

Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální a technologičtí partneři

Ikaros
INCAD
Inflow
Microsoft Czech Republic
ProInflow

banner