Ubytování

Hotel Jalta

Díky korporátní smlouvě mezi Albertinou a hotelem Jalta**** Vám nabízíme možnost ubytování v tomto luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu za zvýhodněné ceny.

Jedno a dvojlůžkový pokoj za 109 EUR / 1 noc, přičemž cena zahrnuje snídani, vysokorychlostní Wi-Fi internet, welcome drink, láhev s minerální vodou na pokoji, zdarma Pay-TV, denní tisk.

jalta

Dále můžete využít luxusního dvojlůžkového pokoje za 149 EUR / 1 noc či luxusního apartmá za 169 EUR / noc, kde zároveň v ceně získáváte i snídani, parkovací stání pro jeden vůz v hotelové garáži, službu room servisu zdarma, pozvání na snídani pro 1 osobu, vysokorychlostní Wi-Fi internet, kávový a čajový servis na pokoji, CD přehrávač na pokoji, welcome drink, láhev s minerální vodou na pokoji, zdarma Pay-TV, denní tisk.

Tyto ceny nezahrnují 15% DPH.

Lokace: hotel je přímo v centru města na Václavském náměstí, což poskytuje skvělou dopravní dostupnost přímo na konferenci (2 minuty na zastávku Václavské náměstí, tramvaj č. 9) i po celém městě (2 minuty na zastávku metra Můstek, linka A). Fotogalerie hotelu Jalta.

Hotel Amarilis

Speciální ceny za ubytování během konference můžete díky korporátní smlouvě využít ve čtyřhvězdičkovém hotelu Amarilis.

Jednolůžkový pokoj pro 1 osobu za 2 300Kč / 1 noc, dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby za 2 700Kč / noc a nabídka zahrnuje také snídani formou bufetu a internetové připojení.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 15 %. amarilis

Lokace: hotel se nachází poblíž Václavského náměstí, pouhé 4 minuty chůze na tramvajovou zastávku Vodičkova (tramvají č. 9 přímo na konferenci) a 6 minut na zastávku metra Můstek, linka A.

Pro další informace a rezervace kontaktujte prosím Janu Machonskou.


Organizátoři

Albertina icome Praha
VŠE

Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální a technologičtí partneři

Ikaros
INCAD
Inflow
Microsoft Czech Republic
ProInflow

banner