EN

24. ročník konference o profesionálních informačních zdrojích

29. - 30. května 2018, Praha

Přihláška pro účastníky z ČR a SR

Vložné na konferenci zahrnuje vstup na všechny sekce, konferenční materiály, občerstvení během přestávek, vstup na výstavu, technické zázemí konference a pozvánku na společenský večer na základě zaškrtnutí příslušného políčka níže.

Vstupenka je nepřenosná.

Červeně označené položky jsou povinné.

Informace o účastníkovi

Společenský program

Zaškrtnutím tohoto políčka potvrďte prosím svou účast na tradičním Infomejdanu.

Den Čas
29. 5. 19:00 - 22:00

Placený workshop

Označte, prosím, máte-li zájem o účast na doprovodných workshopech.

Den Čas
28. 5. 10:00 - 13:00
28. 5. 13:30 - 16:30

Poplatek za účast na jednom workshopu ve výši 699 Kč vč. DPH se přičítá k vložnému.

Obědy

Nabízíme vám možnost zajištění obědů v menze VŠE v následující dny:

Den

Každý oběd stojí 119,– Kč vč. DPH, a zahrnuje polévku, hlavní chod, nealko nápoj a zákusek. Cena obědů bude připočtena do celkového vložného.

Pokyny pro platbu

Na základě odeslání této přihlášky vám bude zaslána e-mailem "Výzva k úhradě", kterou prosím včas proplaťte. Po přijetí platby vám obratem zašleme daňový doklad.

Z organizačních důvodů nepřijímáme platbu na místě v hotovosti.

Fakturační adresa

Odesláním vyplněného formuláře potvrzuji úplnost a správnost výše uvedených údajů a souhlasím se stanovenými podmínkami registrace.

Obchodní aktivity jakéhokoli druhu nejsou v prostorách konference a výstavy účastníkům povoleny s výjimkou zvláštní obchodní licence udělené pro tento účel pořadatelem. Obchodní licence je automaticky udělena všem vystavovatelům a sponzorům.

Odesláním vyplněného formuláře souhlasím s pořízením a použitím fotografií mé osoby pro propagaci a prezentaci konference.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas s tím, aby společnost Albertina icome Praha s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje podle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a aby užívala můj elektronický kontakt pro zasílání obchodních sdělení ve smyslu § 7 zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou.

V květnu. V Praze.

Máte již svou vstupenku na konferenci?

Přihlašte se!

Organizátoři

Hlavní sponzor

Mediální partneři