Aktuální novinky

Zvaní přednášející

I tento rok se na konferenci setkáte s významnými osobnostmi z oboru knihovnictví a informační vědy – pozvání letos přijali Daniel Albertsson ze Swedish University of Agricultural Sciences a Dietrich Schüller, bývalý ředitel Phonogrammarchiv – The Austrian Audiovisual Research Archive of the Austrian Academy of Sciences. Další zajímavé jméno bude brzy ohlášeno.

Kromě odborných přednášek připravujeme i tradiční doprovodné workshopy.

Registrace příspěvků pro ročník 2016 byla zahájena!

Neváhejte a zaregistrujte svůj příspěvek prostřednictvím online formuláře a staňte se přednášejícím na letošním ročníku konference INFORUM! Více informací naleznete na stránce Call for Papers.

Komu bude udělena Cena INFORUM 2016?

To záleží zcela na Vás – nominovat nejlepší české a slovenské produkty nebo projekty spojené s elektronickými informačními zdroji na Cenu INFORUM 2016 může kdokoliv, a to až do konce března 2016.


Zvaní přednášející

Daniel Albertsson

Daniel Albertsson
Swedish University of Agricultural Sciences, Švédsko

Daniel Albertsson pracuje jako knihovník ve Swedish University of Agricultural Sciences v oddělení e-zdrojů, které představují 97 procent rozpočtu akvizice. Zabývá se statistikou a angažuje se ve skupině v oblasti praktického využití statistických dat, kterou vede National Library of Sweden. Je rovněž členem výkonného výboru COUNTER.


Organizátoři


Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

banner