Aktuální novinky

Registrace příspěvků pro ročník 2017 byla zahájena!

Neváhejte a zaregistrujte svůj příspěvek prostřednictvím online formuláře a staňte se přednášejícím na letošním ročníku konference INFORUM! Více informací naleznete na stránce Call for Papers.

Možnosti prezentace a sponzoringu

Prezentujte svou firmu na konferenci INFORUM 2017. Zviditelněte se na doprovodné výstavě nebo přidejte své materiály do konferenčního portfolia. Kompletní nabídku najdete na stránce možností prezentace a sponzoringu.

Ohlédnutí za konferencí INFORUM 2016

Předchozí ročník konference si připomeňte prostřednictvím článků v odborných časopisech, fotografií nebo na videu na YouTube.


Zvaní přednášející

Carl Grant

Carl Grant
University of Oklahoma Libraries, Spojené státy americké

Carl Grant je proděkanem a technologickým ředitelem knihoven University of Oklahoma. Knihovnám, knihovnictví a technickým standardům se věnuje naplno jako člen představenstva nebo předseda Coalition for Networked Information, American Library Association a Association of College and Research Libraries, Library and Information Technology Association a člen rady National Information Standards Organization (NISO). Library Journal jej za přínos knihovnickému světu ocenil jako „významnou osobnost“.


Organizátoři


Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální partneři

ITlib