Aktuální novinky

INFORUM 2015

Konference INFORUM 2015 se uskuteční v Praze na Vysoké škole ekonomické, v termínu 26.-27. května 2015. V tuto chvíli pracujeme na nové grafické podobě www stránek a zveřejňujeme postupně informace k chystanému ročníku. Potřebujete-li se na cokoli zeptat, kontaktujte nás.

Možnosti prezentace a sponzoringu

Prezentujte svou firmu na konferenci INFORUM 2015. Zviditelněte se na doprovodné výstavě nebo přidejte své materiály do konferenčního portfolia. Kompletní nabídku najdete na stránce možností prezentace a sponzoringu.

Ohlédnutí za konferencí INFORUM 2014

Předchozí ročník konference si připomeňte prostřednictvím rozhovorů s přednášejícími, organizátory a účastníky, článků v odborných časopisech, fotografií nebo na videu na YouTube.


Konference INFORUM 2015

Konference INFORUM, jejíž jednadvacátý ročník se uskuteční 26. až 27. května 2015, je zaměřena na elektronické informační zdroje a jejich profesionální využívání ve vědě, výzkumu, vzdělávání a podnikání a jako taková je ojedinělou akcí svého druhu v celé střední a východní Evropě.

Konference je určena pro pracovníky odborných a veřejných knihoven, manažery, vědecké a výzkumné pracovníky, lékaře, vysokoškolské učitele, specialisty v oblasti ICT, pracovníky veřejné správy, studenty a další zájemce o tuto problematiku. Od roku 2003 INFORUM rozšířilo své dosavadní teritoriální zaměření na Českou republiku a Slovensko také na ostatní země střední a východní Evropy.

Z historie

První ročník konference (tehdy pod názvem Infomedia) se konal v roce 1995 jako doprovodná akce knižního veletrhu Svět knihy a byl vůbec první větší akcí zaměřenou výhradně na elektronické informační zdroje v ČR. Od té doby tato akce vyrostla více než pětkrát. V roce 1999 se konference přestěhovala z Planetária na pražském Výstavišti do nově otevřené Nové auly Vysoké školy ekonomické (dnešní Vencovského aula) a zároveň změnila svůj název na INFORUM.

Loni bylo zaregistrováno 507 účastníků, kteří mohli vyslechnout 44 vystoupení, zúčastnit se 2 workshopů, shlédnout 8 posterů a prohlédnout si stánky 28 firem na doprovodné minivýstavě. Více informací o loňském ročníku naleznete na stránce se statistikami loňského ročníku.

Organizační a programový výbor


Organizátoři

Albertina icome Praha
VŠE

Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální a technologičtí partneři

Ikaros
INCAD
Inflow
ProInflow