Logo INFORUM 2001 - zpět na home
O konferenci
Program
Sponzoři
Výstava
Ceny Inforum
FotoForum
Anketa
Výbor konference
Archív - předchozí ročníky

Název sekce

Zahájení konference

Vladimír Karen, Albertina icome Praha s.r.o., Praha
Vážení cestující,

hovoří k Vám kapitán letové posádky. Vítejte na palubě letadla společnosti INFORUM AIR na pravidelné lince z Prahy do Informační společnosti. Letíme v letové hladině 10 000 stop rychlostí 10 let za hodinu, venkovní teplota je 17 stupňů. Náš let potrvá tři dny, v cílové destinaci je trvale slunečné počasí bez jediného mráčku, cestou nás však mohou čekat mírné turbulence.

Nyní nám dovolte, abychom Vás seznámili s bezpečnostními opatřeními v našem letadle. Naše letušky vám již ukázaly plovací vesty a dýchací přístroje, které máte ve svých taškách, já vás nyní seznámím s funkcí přístrojů pro výdej studené a teplé vody.Naše asistentka Irena právě stojí u výdejního stojanu na teplou a studenou vodu. Studená voda teče po stlačení kohoutku obvyklým způsobem. V minulých letech se však periodicky objevovaly dotazy ohledně kohoutku na teplou vodu. Ten si nyní probereme důkladně.V prvé řadě je třeba pod kohoutek nastavit kelímek, aby vám horká voda netekla na nohy.Pak uchopíme kohoutek mezi palec a ukazováček, jak naznačuje fotografie.Tlakem obou prstů proti sobě stlačíme pojistku v zadní části kohoutku.Nakonec stlačíme přední část kohoutku dolů – a hle! – voda teče!V průběhu letu vám budeme servírovat občerstvení i možnost nákupu bezcelních informačních zdrojů. V případě ztráty vědomí z hladu laskavě následujte cedule s nápisem „oběd – menza“.

Nakonec si Vás dovoluji upozornit, že je vám plně k dispozici také další letový personál - vystavovatelé - v prostoru registrace, ve foyer a v dalším foyer v 1. patře. Ve všech těchto prostorech je rovněž k dispozici káva a čaj.

Děkuji vám za pozornost, posádka kapitána Karena vám tímto přeje příjemný let.


 

Logo STUDIO aha! Grafický design 
© 2001 Studio aha!
Digital Art Studio Úvodní animace 
© 2001 Digital Art Studio

© 2001 Albertina icome Praha s.r.o.
INFORUM® a IN® jsou registrované obchodní známky.
Všechna práva vyhrazena. Na vaše připomínky se těší webmaster. Aktualizováno 27.05.2001