Časté otázky – FAQ

O konferenci
Informace z historie konference, o programovém a organizačním výboru a další si můžete přečíst na stránce o konferenci.
Náhradník na konferenci
Pokud jste přihlášeni a konference se nemůžete zúčastnit, pošlete nám své jméno a jméno a kontakt na náhradníka / náhradnici.
Náhradníci pro obsazené workshopy
Vedeme seznamy náhradníků na workshopy a obvykle je šance, že se ještě nějaké místo uvolní. Pokud jste už v přihlášce neoznačili, že se hlásíte jako náhradník, zašlete nám své jméno, e-mail a název workshopu, o který máte zájem. V případě, že se místo uvolní, Vás budeme neprodleně informovat. Workshop je možné doplatit na fakturu nebo na místě hotově.
Studentské vložné
Bohužel neposkytujeme studentské slevy, ale doporučujeme Vám využít slevu pro ranní ptáčata (platí do 25. dubna 2016).
Registrace na vybraný konferenční den
Samostatnou přihlášku pro jednotlivé dny nenabízíme. Všichni přihlášení účastníci se mohou účastnit všech sekcí během obou dvou dnů a večerního Infomejdanu.
Občerstvení v ceně
V základním konferenčním poplatku jsou zahrnuty přestávky na kávu, obědy je třeba objednat a uhradit zvlášť (oběd – polévka, hlavní jídlo, zákusek, nealko nápoj).
Znovuzaslání Vaší vyplněné přihlášky
Všechny přihlášky máme uloženy v našem registračním systému, napište nám a přihlášku Vám obratem zašleme na Váš e-mail.
Materiály pro účastníky
Před konferencí zasíláme všechny pokyny a potvrzení přihlášení e-mailem. Na místě při registraci účastníci obdrží konferenční materiály včetně programu, lístků na obědy (pro zaregistrované) a vstupenek na společenské akce (pro zaregistrované). Sborník z konference bude po ukončení akce dostupný online na webových stránkách konference.
Daňový doklad o zaplacení vložného
Daňový doklad zasíláme elektronicky (nebo na vyžádání poštou) ve chvíli, kdy obdržíme platbu za účast na konferenci na náš účet. Pokud k vám faktura nedorazila, kontaktujte nás.
Přihlášení na konferenci po uzavření registrace
Chcete-li se zúčastnit konference, ale online registrace již byla uzavřena, pošlete nám své jméno a e-mail. V případě, že se místo na konferenci uvolní, Vás budeme neprodleně informovat.
Sborník z konference
Sborník z konference INFORUM 2016 bude zveřejněn po ukončení konference, a budou v něm dostupné všechny příspěvky a prezentace, případně i materiály z workshopů. Fulltextové vyhledávání ve všech příspěvcích z konference INFORUM je možné na adrese sbornik.inforum­.cz.

Organizátoři


Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální partneři

Ikaros
ITlib
KNIHOVNA - knihovnická revue
Knihovna plus

banner