Místo konání konference

INFORUM 2015 se již tradičně koná na Vysoké škole ekonomické na Praze 3.

Adresa:
Vysoká škola ekonomická
náměstí Winstona Churchilla 4
Praha 3 – Žižkov

Program bude probíhat ve Vencovského aule a posluchárně D v Nové budově VŠE.


Zvětšit mapu

Jak na konferenci (VŠE)?

Nejbližší tramvajová zastávka se jmenuje Husinecká a nachází se 2 minuty jízdy od stanice metra Hlavní nádraží – trasa C. K dopravě na VŠE použijte prosím tramvaj číslo 29 (směr Spojovací), 26 (směr Nádraží Hostivař) nebo 5 (směr Olšanské hřbitovy).

Je možno využít také autobusovou linku číslo 135, která staví přímo na Náměstí Winstona Churchilla. Nejvhodnější pro nástup je stanice Florenc – metro-trasa B a C, případně Želivského – metro-trasa A.

Nejrychlejší dopravní spojení z kteréhokoli místa v Praze si můžete pohodlně vyhledat na webových stránkách Dopravního podniku hlavního města Prahy.

Užitečné informace o pražské MHD

V Praze můžete k přepravě využít metro, tramvaje a autobusy. Normální provoz je zajištěn v době mezi 5.00 až 24.00. Po půlnoci jsou v provozu noční tramvajové a autobusové linky. Jízdenky je možné zakoupit v automatech umístěných v každé stanici metra a na většině zastávkách povrchové dopravy, případně v novinových stáncích. Dopravní podnik hlavního města Prahy provozuje také mobilní aplikaci sejf. Jde o mobilní peněženku, umožňující pohodlný nákup jízdného pomocí chytrého telefonu, a to jak tuzemským cestujícím tak i turistům.


Organizátoři

Albertina icome Praha
VŠE

Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální partneři

Ikaros
Inflow
ITlib
KNIHOVNA - knihovnická revue
Knihovna plus
Online Searcher

banner