Možnosti prezentace

Výstava

Výstava bude zahájena první den konference, v úterý 30. května. Ukončení výstavy je plánováno na středu 31. května odpoledne. Výstavní plocha pro domácí vystavovatele (CZ/SK) se nachází v prvním patře u Vencovského auly a všechny přestávky na kávu se budou odehrávat v prostorách výstavy.

Každý vystavovatel bude mít k dispozici dva stoly 65×65cm a dvě židle. Samozřejmostí je také elektrická přípojka a připojení k internetu. Více informací.

Vystoupení v odborném programu

Další možností prezentace je vystoupení s firemní prezentací v rámci jedné z konferenčních sekcí. Čas vyhrazený na prezentaci je 20 minut + 5 minut na dotazy. Přihlášky prezentací je třeba potvrdit vyplněním elektronické přihlášky. Nejzazší termín pro registraci je 10. března 2017. Více informací.

Vkládání materiálů do konferenčního portfolia

Vystavovatelům nabízíme mimo jiné i možnost vkládání firemních letáků/brožur (formát max. A4, max. 3 listy) do tašek s konferenčními materiály, které obdrží všichni účastníci konference. Objednávky přijímáme nejpozději do 15. dubna 2017. Jedná se o cca 450 ks. Více informací.

Banner na www stránkách konference

Zobrazování banneru (s přesměrováním na firemní/produktové stránky) na webových stránkách konference INFORUM 2016, náhodně a dočasně (1/2 roku, do skončení konference). Bannery přijímáme ve formátech JPG, PNG, GIF, o rozměrech 468×60px.

Logo nebo banner ve Vencovského aule

Dále nabízíme vystavení loga firmy nebo reklamního banneru ve Vencovského aule. Maximální velikost loga může být v tomto případě 70×70 cm, u banneru předpokládáme rozměry 60×170 cm.

Výhody pro vystavovatele

(týká se pouze těch, kteří objednávají některý z balíčků)

  • Profil a logo společnosti na webových stránkách konference s odkazem na homepage společnosti
  • Logo společnosti v tištěném programu
  • Připojení k internetu a el. síti na výstavě
  • 2–3 vstupy na konferenci + obědy v menze VŠE + vstupenky na Infomejdan (raut)
  • Cena pro další účastníky z Vaší firmy za zvýhodněnou cenu (personál na stánku, apod.)

Organizátoři


Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální partneři

ITlib
KNIHOVNA - knihovnická revue
Knihovna plus

banner