14. Konference o profesionálních informačních zdrojích


Společenský program

Společenský večer ve čtvrtek 29. 5., jehož spolupořadatelem je Národní knihovna České republiky, se bude tradičně odehrávat v prostorách Klementina.

V letošním roce se uskuteční INFOMEJDAN, který je otevřen všem účastníkům konference, kapacita je ale bohužel z prostorových důvodů omezená, proto prosím neváhejte s prihlášením.

nk thomson_blu_gif_139

Spolupořadatelem je Národní knihovna České republiky a sponzorem večera je Thomson Scientific – Dialog.

Infomejdan

Infomejdan – společenský raut s hudbou - se uskuteční na Révovém nádvoří Klementina – Mariánské nám 190, Praha 1 - vstup hlavním vchodem - (v případě nevlídného počasí na klementinských chodbách v prvním patře). Začátek je stanoven na 19:30.

Součástí bude předání Ceny Inforum 2008 za nejlepší info počin, produkt nebo službu.

Poznámka:
Vzhledem k omezené kapacitě je třeba se na uvedenou akci včas přihlásit zaškrtnutím příslušného okénka v přihlášce. Nezapomeňte, prosím, s sebou večer přinést tištěnou pozvánku, kterou obdržíte při registraci.
Nejbližší zastávka MHD se jmenuje Staroměstská (metro linka A, tramvajové linky č. 17 nebo 18).

Prohlídka historické Prahy

Termín: středa, 28.5.2008

Čas: 19.15 - 22.00

Sraz účastníků: 19.10 u registračního pultu na VŠE

Cena: 370,- Kč vč. DPH

Dovolujeme si Vás pozvat na prohlídku Prahy vedenou profesionálním průvodcem. Společně s ním můžete poznat známé i méně známé kouty historických částí Prahy. Na uvedenou akci se přihlásíte zaškrtnutím příslušného okénka v přihlášce.

Kultura a památky v Praze

Základní informace o jednotlivých historických památkách naleznete zde.

Velmi pestrá je také nabídka pražských divadel, kin, koncertních sálů, muzeí a galerií. Aktuální program je dostupný zde.