Informace pro slovenské účastníky

Příspěvky pro členy SSK (Spolok slovenských knihovníkov)

Příspěvek ve výši 20 EUR bude žadatelům (vždy 1 osoba z členské knihovny SSK) zaslán po uskutečnění konference na základě písemné žádosti zaslané na e-mail stassel@svf.stuba.sk nebo na adresu Spolok slovenských knihovníkov, Ing. Silvia Stasselová, Michalská 1, 814 17 Bratislava. V žádosti musí být uvedené jméno účastníka, instituce a číslo účtu, na který bude refundace části nákladů (20 EUR) zaslána. Nejzazším termínem pro zaslání žádosti je PÁTEK 5.6. 2009.

Příspěvky pro členy SAK (Slovenská asociácia knižníc)

Příspěvek ve výši 20 EUR bude žadatelům (vždy 1 osoba z členské knihovny) zaslán po uskutečnění konference na základě písemné žádosti zaslané na e-mail daniela.gondova@rec.uniba.sk nebo na adresu PhDr. Daniela Gondová, Gondova 2, 818 01 Bratislava. V žádosti musí být uvedeno jméno účastníka, instituce a číslo účtu, na který bude refundace části nákladů (20 EUR) zaslána. Nejzazším termínem pro zaslání žádosti je PÁTEK 5.6. 2009.

Doprava

Účastníci se mohou do Prahy dopravit autobusem (např. se společností Student Agency) nebo vlakem. Ve středu 27.5. ráno je nejlepší vlakové spojení - odjezd v 5:39 z Bratislavy, v 9:35 příjezd do stanice Praha Hlavní nádraží.

Ubytování

V letošním roce není ubytování zajišťováno centrálně. V případě zájmu o ubytování prosím kontaktujte paní Natálii Lazárkovou prostřednictvím e-mailu: pranat@seznam.cz, která Vám tradičně nabízí ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích v městské části Hostivař v Hotelu Vltava (Weilova 2, Praha 10-Hostivař). Přesné umístění najdete na této mapě. Cena ubytování je 430 CZK (včetně DPH) pro jednu osobu na jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji a 580 CZK (včetně DPH) v jednolůžkovém pokoji.

V blízkosti hotelu se nacházejí zastávky autobusů (č. 271, 154, 122, 212) a tramvají (č. 22, 26) "Nádraží Hostivař" a "Gercenova". Na VŠE jede přímo tramvaj č. 26 - jízdní řád Nádraží Hostivař - Sparta/Kubánské náměstí a Sparta/Kubánské náměstí - Nádraží Hostivař. Více informací o městské hromadné dopravě včetně jízdních řádů naleznete na adrese http://www.dpp.cz.

Místo ubytování je také dobře dostupné vlakem ze stanice Praha Hlavní nádraží do stanice Praha Hostivař. Vlak jezdí cca každých 30 minut - jízdní řády viz http://www.idos.cz.

Příklady hotelů v místě konání konference:

http://www.hotelkafka.cz/

http://www.amadeushotel.cz/

http://www.hotelvictoria.cz/cz/index.htm

Internetové vyhledávače pražských hotelů: http://www.czechhotels.net/ , http://www.praha-hotel.cz/, http://www.phl.cz/

Další informace

Další informace ke konferenci vám rádi poskytneme na adrese:
Albertina icome Praha s.r.o.
Štěpánská 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 222 231 212
fax: +420 222 231 313přihlášky na konferenci: Irena Mikešováorganizační záležitosti, přednášející, společenské akce a www stránky: Andrea Kutnarovávystavovatelé, postery, sponzoři a workshopy: Klara Loukotová