Místo konání konference

Inforum 2009 se již tradičně koná v Nové budově Vysoké školy ekonomické v Praze 3.

Adresa:

Vysoká škola ekonomická
Náměstí Winstona Churchilla 4
Praha 3 - Žižkov

Mapa

Samotný program bude probíhat ve Vencovského aule (dřívější Nové aule) a posluchárně D.

vse_vstup

aula_300

Jak na VŠE?

Nejbližší tramvajová zastávka se jmenuje HUSINECKÁ a nachází se 2 minuty jízdy od stanice metra HLAVNÍ NÁDRAŽÍ – trasa C. K dopravě na VŠE použijte prosím tram číslo 9 (směr SPOJOVACÍ), 26 (směr NÁDRAŽÍ HOSTIVAŘ) nebo 5 (směr OLŠANSKÉ HŘBITOVY).

Je možno využít také autobusovou linku číslo 135, která staví přímo na náměstí W. Churchilla. Nejvhodnější pro nástup je stanice FLORENC - metro-trasa B a C, případně ŽELIVSKÉHO - metro-trasa A.

Nejrychlejší dopravní spojení z kteréhokoliv místa v Praze si můžete pohodlně vyhledat na adrese Dopravních podniků hlavního města Prahy

Užitečné informace o pražské MHD

V Praze můžete k přepravě využít metro, tramvaje a autobusy. Normální provoz je zajištěn v době mezi 5.00 až 24.00. Po půlnoci jsou v provozu noční tramvajové a autobusové linky.

Jízdenky je možné zakoupit v automatech umístěných v každé stanici metra a na většině zastávkách povrchové dopravy, případně v novinových stáncích.

Jízdní řády, plánovač trasy a další užitečné info

Přehled jízdenek pro jednotlivou jízdu

Přestupní jízdenky – 26,- Kč
Jízdenka platí 75 minut od označení. V pracovní dny od 20.00 hodin večer do 5.00 hodin ráno a v sobotu i v neděli a ve státem uznaných svátcích celodenně platí tarif 90 minut od označení jízdenky.

Jízdenky s omezenou přestupností – 18,- Kč
Platí pro tramvaje a autobusy 20 minut bez možnosti přestupu. V metru platí na vzdálenost 5 stanic od stanice označení (stanici označení v to nepočítaje), s možností přestupu mezi linkami A, B, C, nejdéle však 30 minut. Neplatí na nočních linkách a lanové dráze.

Časové jízdenky

Jízdenka na 24 hodin - 100,- Kč
Jízdenka na 3 dny (72 hodin) - 330,- Kč
Jízdenka na 5 dní (120 hodin) - 500,- Kč

Podrobnější informace naleznete na http://www.dp-praha.cz.