Místo konání konference

Inforum 2010 se již tradičně koná v Nové budově Vysoké školy ekonomické v Praze 3.

Adresa:
Vysoká škola ekonomická
Náměstí Winstona Churchilla 4
Praha 3 – Žižkov


Zvětšit mapu

Samotný program bude probíhat ve Vencovského aule (dřívější Nové aule) a posluchárně D.

Jak na VŠE?

Nejbližší tramvajová zastávka se jmenuje HUSINECKÁ a nachází se 2 minuty jízdy od stanice metra Hlavní nádraží – trasa C. K dopravě na VŠE použijte prosím tram číslo 9 (směr Spojovací), 26 (směr Nádraží Hostivař) nebo 5 (směr Olšanské hřbitovy).

Je možno využít také autobusovou linku číslo 135, která staví přímo na NÁMĚSTÍ WINSTONA CHURCHILLA. Nejvhodnější pro nástup je stanice Florenc – metro-trasa B a C, případně Želivského – metro-trasa A.

Nejrychlejší dopravní spojení z kteréhokoliv místa v Praze si můžete pohodlně vyhledat na adrese Dopravních podniků hlavního města Prahy.

Užitečné informace o pražské MHD

V Praze můžete k přepravě využít metro, tramvaje a autobusy. Normální provoz je zajištěn v době mezi 5.00 až 24.00. Po půlnoci jsou v provozu noční tramvajové a autobusové linky. Jízdenky je možné zakoupit v automatech umístěných v každé stanici metra a na většině zastávkách povrchové dopravy, případně v novinových stáncích.

Jízdní řády, plánovač trasy a další užitečné info

Přehled jízdenek pro jednotlivou jízdu

Přestupní jízdenky – 26 Kč
Jízdenka platí 75 minut od označení. V pracovní dny od 20.00 hodin večer do 5.00 hodin ráno a v sobotu i v neděli a ve státem uznaných svátcích celodenně platí tarif 90 minut od označení jízdenky.

Jízdenky s omezenou přestupností – 18 Kč
Platí pro tramvaje a autobusy 20 minut bez možnosti přestupu. V metru platí na vzdálenost 5 stanic od stanice označení (stanici označení v to nepočítaje), s možností přestupu mezi linkami A, B, C, nejdéle však 30 minut. Neplatí na nočních linkách a lanové dráze.

Časové jízdenky

Jízdenka na 24 hodin 100 Kč
Jízdenka na 3 dny (72 hodin) 330 Kč
Jízdenka na 5 dní (120 hodin) 500 Kč

Podrobnější informace naleznete na http://www.dpp.cz.

Organizátoři

  • Albertina icome Praha VŠE

Hlavní sponzor

  • Springer

Mediální a technologičtí partneři

  • Český rozhlas - Leonardo
  • Ikaros
  • INCAD
  • LibRa

INFORUM na Facebooku

  • Facebook logo