Ubytování

Hotel Amarilis

Speciální ceny za ubytování během konference můžete díky korporátní smlouvě využít ve čtyřhvězdičkovém hotelu Amarilis.

Dvojlůžkový pokoj pro 1 osobu za 83 EUR / 1 noc, dvojlůžkový pokoj pro 2 osoby za 97 EUR / noc a nabídka zahrnuje také snídani formou bufetu, hodinu v hotelovém Wellness Centru a internetové připojení.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 14 %. amarilis

Lokace: hotel se nachází poblíž Václavského náměstí, pouhé 4 minuty chůze na tramvajovou zastávku Vodičkova (tramvají č. 9 přímo na konferenci) a 6 minut na zastávku metra Můstek, linka A. Fotogalerie hotelu Amarilis.

Hotel Jalta

Díky korporátní smlouvě mezi Albertinou a hotelem Jalta**** Vám nabízíme možnost ubytování v tomto luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu za zvýhodněné ceny.

Jedno a dvojlůžkový pokoj za 109 EUR / 1 noc, přičemž cena zahrnuje snídani, vysokorychlostní Wi-Fi internet, vstup do hotelového fitness, welcome drink, láhev s minerální vodou na pokoji, zdarma Pay-TV, denní tisk.

jalta

Dále můžete využít luxusního dvojlůžkového pokoje za 149 EUR / 1 noc či luxusního apartmá za 169 EUR / noc, kde zároveň v ceně získáváte i snídani, parkovací stání pro jeden vůz v hotelové garáži, službu room servisu zdarma, pozvání na snídani pro 1 osobu, vysokorychlostní Wi-Fi internet, kávový a čajový servis na pokoji, CD přehrávač na pokoji, vstup do hotelového fitness, welcome drink, láhev s minerální vodou na pokoji, zdarma Pay-TV, denní tisk.

Tyto ceny nezahrnují DPH 14 %.

Lokace: hotel je přímo v centru města na Václavském náměstí, což poskytuje skvělou dopravní dostupnost přímo na konferenci (2 minuty na zastávku Václavské náměstí, tramvaj č. 9) i po celém městě (2 minuty na zastávku metra Můstek, linka A). Fotogalerie hotelu Jalta.

Pro další informace a rezervace v obou hotelech kontaktujte prosím Elu Pokornou.


Organizátoři

Albertina icome Praha
VŠE

Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální a technologičtí partneři

Ikaros

INCAD

LibRa

banner