Časté otázky – Vystavovatelé

Firemní profil
Žádáme všechny vystavovatele, aby dodali krátký popis společnosti (specifikace), který bude zveřejněn na webu, popř. v tištěném programu konference.
PPT prezentace
V případě, že máte objednánu firemní prezentaci, bude třeba PPT soubor doručit do 7. května 2012. Informace k odeslání PPT prezentace naleznete na stránce pro přednášející.
Firemní zástupci
Své firemní zástupce (max. 3 osoby včetně přednášejícího) a jejich e-maily prosím nahlaste nejlépe ihned po objednávce firemní prezentace. Během března jim pak bude zaslána online VIP pozvánka na konferenci.
Čísla výstavních stánků
Pozor, pokud ve svém inzerátu chcete upozornit na svůj stánek, nepoužívejte čísla stánků (např. C1, C8, atd.). Používáme je pouze pro objednávky, na pláncích v tištěném programu konference se namísto čísel objeví loga firem.
Instalace stánků
V úterý 22. května od 8:00 do 9:30 hodin bude čas pro přípravu Vašeho stánku. Pokud chcete přijet dříve, kontaktujte, prosím, organizátory.
Zahájení a ukončení výstavy
Výstava bude otevřena návštěvníkům konference v úterý 22. května v 10 hodin a bude trvat do čtvrtka 24. května, 14 hodin.
Připojení k internetu
V prostorách konference bude možné využít Wi-Fi připojení na internet.
Odkaz na VIP registraci
Personalizovaný link na VIP registraci pro vystavovatele Vám bude zaslán v průběhu března. Pokud by snad nebyl doručen nebo došlo k jeho ztrátě, obraťte se, prosím, na Elu Pokornou.
Další informace pro vystavovatele
Kontaktujte, prosím, Elu Pokornou, která se těší na Vaše dotazy.

Organizátoři

Albertina icome Praha
VŠE

Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální a technologičtí partneři

Ikaros

INCAD

LibRa

banner