Podrobné informace pro přednášející

Licenční smlouva

První z autorů přijatého příspěvku/posteru podepisuje „Licenční smlouvu dle autorského zákona s licencí práva užití příspěvku na konferenci INFORUM 2012“ a bude mít zajištěn bezplatný vstup na konferenci, spoluautoři příspěvku/posteru si účast na konferenci hradí individuálně. Organizátor přednášejícím nehradí výdaje na ubytování a dopravu.

Odevzdání příspěvku

Všechny příspěvky budou publikovány na webových stránkách v online sborníku.
Rozsah plného textu: 3 – 15 stran + přílohy
Formát plného textu: DOC (MS Word) nebo PDF, poslat e-mailem (andrea.kutnarova@aip.cz).
Uzávěrka pro odevzdání plného textu je 30. dubna 2012.

PPT prezentace

Pošlete prosím kopii Vaší prezentace předem e-mailem nejpozději do 7. května 2012 na adresu andrea.kutnarova@aip.cz (příspěvek prosím zkomprimujte a pokud používáte nestandardní fonty, nezapomeňte je uložit spolu s prezentací – viz Uložit jako … Možnosti). Tak ji budeme moci zkontrolovat a připravit na prezentační server.

Doporučujeme přesto přinést záložní kopii prezentace, kterou bude možno použít v případě nečekaných technických či jiných problému.

Vystoupení na konferenci

Přednášející mají standardně 20 minut na vlastní prezentaci a 5 minut na dotazy a diskusi k příspěvku.

Během přestávky před svým vystoupením nezapomeňte vyzkoušet svou prezentaci na předváděcím PC v přednáškovém sále a kontaktovat koordinátora své sekce. Vzhledem k přesnému načasování programu konference Vás žádáme o dochvilnost a především o přesné dodržení časového rámce Vašeho vystoupení a pokynů předsedy sekce.

Technické vybavení v sálech

V přednáškových místnostech je k dispozici dataprojektor, vizualizér, plátno, mikrofon a počítač (PC/Windows s MS Office XP vč. PowerPointu, připojení k internetu). Během prezentace můžete využít online ukázek. Ve foyer i v sále bude přítomen technický pracovník pořadatele, který Vám pomůže s řešením případných potíží. Použití vlastního notebooku bohužel není možné.

Postery

Důležité informace pro autory posterů naleznete na speciální stránce.

Přihlášení na konferenci

Přednášející se může automaticky zdarma zúčastnit všech jednání konference jako VIP účastník, podmínkou je však vyplnění přihlášky. Odkaz na Vaši osobní přihlášku Vám bude zaslán samostatným e-mailem v průběhu března. Pokud se tak nestane, je možné si ho vyžádat na adrese Eva.Holicka@aip.cz.

Během registrace nezapomeňte uvést své požadavky na zajištění obědů, účast na jednotlivých sekcích a také hlasovat o Cenu INFORUM 2012.

Registrace na místě

Sborník

Všechny příspěvky budou publikovány na webových stránkách v online sborníku. Příspěvky z předchozích ročníků konference naleznete na sbornik.inforum­.cz.
Česká verze sborníku: ISSN 1801–2213
Anglická verze sborníku: ISSN 1801–2221


Organizátoři

Albertina icome Praha
VŠE

Hlavní sponzor

Albertina icome Praha & Albertina icome Bratislava

Mediální a technologičtí partneři

Ikaros

INCAD

LibRa

banner